Domu

VÍTEJTE

Jak pracujeme

K naší práci používáme vlastní nástroje – esenciální balantéry, které pracují s rozvojem mozku a tělesným organismem skrze limbický systém. Náš systém práce Trilogická synergie® je komplexní systém pro rozvoj osobnosti a používáme vlastní jednoduchou a vysoce účinnou metodu Balance brain.

Co můžete očekávat?

Bude se prohlubovat vaše pochopení a porozumění, poznání. Zlepšují se výsledky, kterých dosahujete a životní efektivita, díky rozhodování, které vychází ze spojení se s vašim nitrem a hlubším vědomím si sám/a sebe.


Budete lépe chápat, jak dosahovat výsledků, které jsou v životě a ve vztazích vzájemně příznivé. To přináší hlubší smysl vztahů, které máte a zároveň životní naplnění ve své jedinečnosti. Rozvíjí a rozšiřuje se vaše vědomí, a tím svoboda mysli, transformují se vlastnosti, které vás průběžně a různě v životě zatěžují. Víte jak zacházet s denní zátěží, která život provází tak, aby byla motorem pro vaši vnitřní inspiraci, rozvoj kreativních řešení, hlubší spokojenost. Vaše imunita sílí, vnitřní síla také.


Přestože budete každý den naplňovat svůj život vnitřním klidem, tak zažijete zároveň každý den častěji, jak je život naplněný hojností a příležitostmi, které vás nemíjí, ale žijete je naplno a ve své osobní síle. Začínáte vidět věci, kterých jste si dřív nevšimli, že jsou. Vnímání sebe zevnitř a naslouchání si, vás osvobodí od tlaku, přinese vám hlubší radost ze života a chuť do něj, naplnění, smysl.

Naše služby

TRILOGIC CARE BASIC

Rozvíjím schopnost zdravě a efektivně zvládat zátěž a přeměnit fyziologický a psychický stres.

Specialisté na „TRILOGIC CARE BASIC“

Vanda Květenská
Patricia Všetečková
René Jež 

TRILOGIC DAILY CARE

Každodenně rozvíjím své vlastnosti, schopnosti, pochopení a rozhoduji se příznivě v každé situaci – JSEM VE SVÉ SÍLE.

Specialisté na „TRILOGIC DAILY CARE“

Laura Ježová
Vanda Květenská
Patricia Všetečková

KONZULTACE

Konzultace před zahájením služby slouží k vyjasnění záměru a potřeb klienta. V průběhu služby je určena pro rychlou a efektivní změnu aktuálního stavu a okamžitý posun vpřed.

Specialisté na „KONZULTACE“

Laura Ježová
Vanda Květenská
Patricia Všetečková
René Jež

TRILOGIC CARE BASIC

měsíční
  • 4 x 40 min kúra
  • karta klienta
  • průběžná komunikace

TRILOGIC DAILY CARE

denní
  • kolekce DEN/NOC
    22+3 nebo 14+11 balantérů
  • karta klienta
  • konzultace 90 min

KONZULTACE

doplňková
  • konzultace 1 x 15 min

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

TRILOGIC HOME SPA a TRILOGIC DAILY SPA

– Alena Filová, Project & Event Manager, 27 let

Esenciálné balantéry jsou pro mě podstatným doplňkem na cestě životem.
V čem vidím přidanou hodnotu a gró balantérů?

Když se dostanu do situací, že si nevím rady co v životě dál, cítím se zaseknutá na jednom místě, neumím se rozhodnout, jsem smutná nebo mám pocit vnitřní samoty. Vždy sáhnu po balantérech.

Jakmile si přivoním ať už náhodným výběrem balantérů, pročichnutím kolekce, nebo si nechám lahvičku otevřenou přes noc na nočním stolku. Dochází u mě k okamžitému zklidnění a uvědomění, že jsem na správné cestě. Začínám mít jasno v tom, čeho chci v životě dosáhnout, dostávám energii, mysl se mi uvolňuje a vidím co mě v životě brzdí a potřebuji to změnit. Negativní myšlení o sobě, stres a úzkost se přeměňuje na sílu, sebejistotu a odhodlanost vše zvládnout. Jakmile se vnitřně zklidním otevírají se mi možnosti, cítím se spokojená a nastává u mě můj oblíbený pocit radosti a vnitřní jistoty.


Balantéry zaručeně u mě fungují jako restart mysli, získaly si mou důvěru a mohu jen a jen doporučit.

číst více

TRILOGIC SPA KOMPLEX a TRILOGIC DAILY SPA

– František Dlouhý, prodej IT techniky, 29 let

„Během měsíční kúry jsem se dokázal posunout dále než za posledních 10let. Vřele doporučuji každému!“

TRILOGIC SPA PLUS a TRILOGIC HOME SPA

– Kristýna Ježová, studentka SŠ ekonomické, 18 let

„Říct v pár větách vše potřebné pro popsání všeho, v čem mi balantéry pomáhají a co se při jejich používání děje, je nemožné. Balantéry používám už několik let, posledních pár měsíců intenzivněji a častěji než kdy předtím. Poprvé jsem se s nimi setkala asi ve 12 letech,

v té době jsem ještě plně nerozuměla tomu, co dělá moje mamka, přišlo mi to zajímavé, ale zároveň jsem nevěděla, co si o tom myslet, jestli jsou to jenom nějaké parfémy nebo co to vlastně je? Pamatuji si, že jsem mívala velké problémy se spánkem, nedokázala jsem usnout někdy až 3 hodiny nebo jsem se stále budila či byla po ránu věčně rozlámaná, mamka mi řekla, abych si dala na noc jednoho z balantérů a zkusím, jestli se mi bude spát lépe. Spánek se mi začal zlepšovat postupem času, čím déle jsem balantéra používala, už jsem neusínala několik hodin, ale pár minut. Neběhalo mi tisíc myšlenek v hlavě a necítila jsem rozrušení, ani žádný neklid před spaním. Také jsem si začala všímat jiných změn v mém životě, jak ve škole, tak ve vztazích k druhým či sobě. Více jsem se začala projevovat, co si myslím, co cítím a jak věci vidím, také jsem začala měnit můj vztah, plný nenávisti, vůči mně samotné. Lépe chápu situace a lidi okolo mě, vše je pro mě transparentnější a uchopitelnější než kdy předtím. Balantéry mi pomáhají v navrácení se k sobě, když prožívám nějaké stresové situace či jsem s lidmi, kde vím, že to není moje cesta, ale stejně tam stále lezu, jako zvědavé a nepoučitelné dítě, co stále sahá na horkou plotýnku, i když se několikrát už spálilo, ale nejde jenom o problémy a stres, když si potřebuji pročistit hlavu, zklidnit proudy myšlenek, něco začít tvořit, nějak se posunout, pochopit nebo se jenom zastavit a popřemýšlet, jak konstruktivně danou věc řešit. Zkrátka být sama sebou, vědět co chci a kam jdu, je nejcennějším, co jsem nabyla díky Trilogii. Děkuji. “

číst více

TRILOGIC SPA PLUS, TRILOGIC HOME SPA a konzultace

– Marie Ježová, důchodkyně, 77 let

„Když se chci dát do klidu, tak si pročichávám. Balantéry používám od roku 2014. Loni po operaci páteře mi balantéry smrděly, ale nevzdala jsem to, a tak jsem čichala dál. Trvalo to delší dobu, než mi začaly vonět. Vonět pro mě,

ony jinak voní vždy. Dělala jsem to proto, že jsem se chtěla zklidňovat. V nemocnici to bylo náročné, nemohla jsem spávat. S balantéry jsem cítila, že jsem se na chvíli zvetila… a možná jsem se tím i začala uzdravovat. Na začátku jsme měly konzultace přes telefon, byla tam pravidelnost, teď už vím jak na to. Někdy si pročichávám vše, někdy si vytahuji z kolekcí, jak to cítím a pročichávám si je.

Na noc si dávám balantér dle svého výběru. Někdy mi Laura poradí, který si mám vzít.

I během dne si vyberu nějaký balantér. Dnes jsem měla na noc desítku z Ráje srdce. Trilogické lázně se staly součástí mého života. Vytvořila jsem si svůj rituál – večer si otevřu balantér, poděkuji tělu, že mi funguje, a ráno po probuzení si opět přičichnu, poděkuji a noční balantér zavřu.

Řídím si svůj čas, podle toho jak se během dne cítím. Baví mě starat se o sebe, byla jsem zvyklá se starat o druhé lidi, i o cizí, a teď mi dělá dobře, že se starám i o sebe. Je to můj motor a další motor jsou děti – aby byly v pořádku. Někdy to jde hůř, někdy to jde líp, ale jde to. Zázrak je, že můžu chodit, že se dokážu postarat o sebe. Snažím se…někdy se něco stane – nemůžu sehnat instalatéra a zoufám si, a pak se to podaří, pán instalatér se mi ozve, opraví mi baterii a nakonec se spolu i nasmějeme. Setkání s ním bylo i pohlazení po duši.

Člověk to nemá vzdávat.

Navíc kamkoliv vyjdu … k lékaři, do obchodu, obrací se na mě lidé, povídají si se mnou a říkají, že mám energii. Cítím se mezi lidmi dobře.

Jsem spokojená. I když mi není dobře, dělám vše, aby mi bylo líp.

OSOBNÍ KŘIŠŤÁLOVÁ KOLEKCE s osobním balantérem

Každý máme své životní poslání, které je potřeba naplňovat. Já mám životní úkol vnášet světlo do života jiných – už to znám, i u lékařů mám přátelské vztahy, jdu k nim s otevřeným srdcem. Lékařka mi řekla, že se snažím i sama, a to je důležité.

Můj životní potenciál – možnosti jsou agresivita / komunikace, klid a mír.

Když si uvědomím, že jsem rozčílená, dokážu se při tomto vědomí dát do klidu. Dříve jsem agresivitu obracela proti sobě, proti druhým a teď, když si jí uvědomuji, tak pracuji na klidu a míru. Nemám ráda hádání se a nechci být agresivní vůči druhým a vůči sobě. Pomáhá mi to se zastavit, nosím si vše napsané na lístečku a když potřebuji, přečtu si to.

Uvědomila jsem své vlastnosti.

Uvědomuji si svoje povahové rysy, přemýšlím pak nad sebou.

Balantéry – myslím si, že to je něco, co drží člověka v tom jít dál. Mám to jako obřad a jsem vděčna za každý prožitý den, děkuji každý den tělu, že mi dovolilo jít. “

číst více

TRILOGIC HOME SPA

– Filip Chmelík, Voják z povolání, 16 let

„Balantéry mi dokáží vždy srovnat hlavu a vyčistit ji. Když se opravdu potřebuji odreagovat od problémů a srovnat si hlavu tak se uvolním u kúry a tu chvíli si vychutnám.“

TRILOGIC CARE BASIC a TRILOGIC DAILY SPA

-Marie Rajdlová, úřednice, 43 let

Patricie, chodila jsem k Vám v roce 2016 a bylo mi u Vás příjemně, vždy jsem se k Vám těšila. Nevím, jestli to bylo způsobeno prostředím nebo Vámi, ale cítila jsem se uvolněně.

I pak doma na mě kúry s Vámi měly vliv, byla jsem šťastná, hodně jsem se smála, každodenní starosti řešila jinak, jednodušeji. Moc se na Vás opět těším.

číst více

TRILOGIC HOME SPA a BALANCE BEAUTY

-Vilém Chmelík, žák II.stupně Základní školy Londýnské 12 let

Esenciální balantéry jsou velmi příjemné a moc mi voní, uklidňují a uvolňují mne. Kúry s mamčou mne moc baví a líbí se mi. Občas u kúry i usnu a když neusnu,

tak se mi poté pak mnohem lépe usíná.

BALANCE BEAUTY

Jsou velmi chutné, léčivé* a přeji si další vlastní Balantér krásy :).
*Moje zkušenost je, že když jsem měl bradavičky na chodidlech tak díky Balantérům krásy I. Den i Noc zmizely za 14 dní.

číst více

TRILOGIC CARE BASIC a TRILOGIC DAILY SPA 

-Marta Kalálová, účetní Canada Calgery

Paťulko, balantéry jsem si kupovala v roce 2017. Pořád je mám o občas si k nim přičichnu z nostalgie 😊. Používala jsem je určitě rok. Mám Vnitřní dítě a Sebeodpoutání. Řešila jsem v tu dobu panické ataky a necítila jsem se nikde „doma“,

pořád jsem někde pendlovala a nevěděla kam patřím. Vůně mě přivedly k sobě a postupně jsem kultivovala „domov“ v sobě a svém srdci. Pořád mám od tebe kartičku, kterou jsi mi dala na kúře než jsem odjížděla : „Pokud nenajdeš klid ve svém vlastním srdci, nenajdeš ho nikde na světě“…

Mám konečně pocit, že se cítím doma všude, neboť to vychází z mého srdce. A balantéry byly pro mě pomoc a připomenutí se stále vracet do sebe…

číst více

TRILOGIC SPA PLUS a TRILOGIC SPA KOMPLEX

– Jana, Brand Marketing, 31 let

„Začne to takovým pocitem, že něco není v pořádku a vy tomu ne, a ne přijít na kloub, protože jste už tak přemoženi analýzou všeho a všech, že vám na sebe prostě nezbývá kapacita. Ubývá sil, enthuziasmu a o kvalitním kreativním myšlení nebyla řeč už dlouho. Začnete hledat ten pověstný work-life balance.

Pořád nic, … a pak vám život přinese na místo work-life balance Trilogickou synergii. A hvězdná kola se začnou roztáčet!:)
Je to nesmírně osvěžující poznání sebe i světa kolem. Dává mi to nový vítr do plachet, pomáhá najít ten správný směr a pasažéry na cestu životem.
Lauro a Patricie, patří vám obří DĚKUJI!“

číst více

|Domů| |O nás| |Trilogic care| |Trilogic daily care | |Trilogic special| |Trilogic beauty|
ava ava
© 2014-2019 Laura Ježová SYNERGICKÁ TRILOGIE ® a TRILOGICKÁ SYNERGIE ®, 2019 BALANCE BRAIN
 
Zásady ochrany osobních údajů
ava