Domu

BALANCE BRAIN

Služby Balance brain jsou služby pro osobní péči nebo samostatnou a odbornou péči o sebe, kdy doslovně si bereme do rukou svůj život a celý svůj životní příběh. Osvojujeme si zdravý návyk, který nás posouvá sám k sobě, k zacházení s životní energií a vede nás k životnímu naplnění. Vede nás od vytváření si nových zátěží a od toxikování si dalších věcí, které v životě každodenně řešíme.

Skrze čich a pomocí limbického systému působí na tělesné funkce a rozvoj mozku, propojování a soulad hemisfér, činnost parasympatických a sympatických funkcí nervového systému těla a to prostřednictvím používání trilogických vůní balantérů®.

Účinnými a efektivními nástroji služeb Balance péče, Balance programu i Konzultace, vyvinutými pro osobní péči, je 13 systémových kolekcí balantérů®. Jsou to systémové trilogické kompozice vzácných, bio a absolue esenciálních olejů ovlivňující fyziologické funkce těla a destrukční emoce a myšlení tak, že dochází k myšlenkovému míru, klidu mysli, fyziologické tělesné změně, tím k rozvoji souladu a vnitřního klidu.

Všechny služby Balance brain propojují sílu a vědomí trilogie našeho těla, myšlení/cítění a chování/jednání naší osobnosti do úspěšně fungujícího celku skrze čich. Přestože nám smysl čich nemusí dobře fungovat, tak pročicháváním Balance programu – kazet s jednotlivými programy balantérů®, získáváme zpět čich pro náš život a naše osobní příležitosti v něm. Víme, co a jak máme dělat. Začíná nám náš životní příběh dávat smysl.

Naše služby přinášejí propojení, poznání a vývoj, efektivní pochopení a porozumění. V praktické rovině zlepšování komunikace, pozornosti i koncentrace, sebevyjádření, efektivní a příznivé rozhodování, kvalitativní posun vpřed, životní efektivitu, životní naplnění.

Co je trilogická synergie, se kterou balantéry® pracují?
Tělesné systémy organismu, myšlení/cítění osobnosti, chování/jednání osobnosti.

Co jsou balantéry®?
Lahvičky s trilogickou kompozicí synergických vůní, které pracují skrze čich s tělesnými systémy organizmu a ovlivňují fyzický a psychický proces a stav našeho těla a mysli směrem k vnitřnímu klidu a hloubkovému propojení se sebou.

Autorka k systému Balance brain

„Podstatou toho, že celý systém práce skrze balantéry® funguje, je, že očišťuje skrze čich přes limbický systém a systémovou práci s mozkem a jeho hemisférami mysl a zátěž, která dennodenně osobním myšlením a jednáním vzniká a projevuje se v našem životě v těle nemocí, mentálním a psychickým stavem nebo jakýmikoliv problémy a nesouladem v realitě.

Jinými slovy, očišťováním mysli a umožněním imunitnímu systému, aby pracoval bez zátěží, které jsou námi samotnými vytvořeny stresem z nepochopení a neporozumění sobě a životu, dochází k celkovému zlepšování reality a vnitřně prožívaného života, nárůstu energie a osobní síly, rozvoji vědomí a tím ke kvalitativně příznivějšímu rozhodování, spojení se sebou při rozhodování. To má velký vliv na kvalitativní změnu prožívaného života a uvolnění se v mysli, tím fyzické uzdravování.

Odlehčuje se zátěž a již nezůstává součástí osobního myšlení, naše osobnost se vyvíjí do svého smysluplného fungování a svých jedinečných schopností, to má vliv na sebevědomí i vědomí a zdravý vývoj osobního života. Protože neustálými zátěžemi se nic nenaučíme smysluplně, jen vymýšlíme jak klín vyrazit klínem, a život nám proteče mezi prsty v honbě za něčím, co máme v sobě a u sebe k dispozici každý den a neumíme to správně využít.

Tím, že systém práce Balance brain a metoda Trilogická synergie® je funkčně komplexní a transformačně-evoluční, dochází ke kvalitativnímu zlepšení v celé rodině, protože se rozhodujeme v souladu se sebou, tím odpadá zátěž všem.“

Kdo je autorka?

„Jsem duší chemik, fyzik a matematik, realista. Potřebuji, aby věci v životě prakticky fungovaly.
Nemám ráda prázdná slova a mám ráda, když jejich obsah umíme smysluplně naplnit a víme, co říkáme a děláme. Vyrostla jsem na příbězích silných osobností a mojí vnitřní inspirací je Marie Curie-Sklodowská se svým životním příběhem, která naplnila svůj život tím, kdo je.


Naplnit život tím, kdo jsme každý z nás uvnitř, byl vždy můj sen a realita v jednom, je to moje cesta do osobní síly a vědomí. Mám radost, když toto mohu dopřát všem, kdo hledají cestu do osobní a jedinečné síly a když každý z nás může poznat vnitřní krásu toho, kdo jsme uvnitř, bez balastu nesprávných informací a prázdných slov.“ Laura Ježová

O NÁS

V roce 2013 jsme začali vyvíjet vlastní systém práce dnes již s názvem Balance brain, metodu Synergická Trilogie Laura Ježová ® a následně Trilogická synergie Laura Ježová® i nástroje balantéry®.

Těší nás, že dnes můžeme být užiteční sami sobě, našim blízkým, vám – našim současným klientům i budoucím. Vážíme si toho.

Jsme česká firma, sídlíme v srdci Prahy na Vinohradech, naše výroba je ruční a na zakázku. Při výrobě myslíme na kvalitu jak materiálu a surovin, tak na jejich dlouhodobé využití a ekologickou stránku celého procesu.

TÝM

Laura Ježová

-
Balance maker master, autorka, výrobce


Služby:

OSOBNÍ BALANCE
KONZULTACE
BALANCE PROGRAM

Patricia Všetečková

-
Balance maker -


Služby:

BALANCE PROGRAM
BALANCE PÉČE
BALANCE BEAUTY

Vanda Květenská

-
Balance maker -


Služby:

BALANCE PROGRAM
BALANCE BEAUTY

René Jež

-
Balance maker Client Relations Development


Služby:

BALANCE PROGRAM
KONZULTACE
BALANCE PÉČE

OSOBNÍ PŘÍBĚHY NAŠICH KLIENTŮ

KONTAKT

“BALANCE BRAIN” adresa:

Jugoslávská 481/12
120 00, Praha 2
Česká republika
(zvonek Balance brain, 2.patro)

KONTAKTNÍ A ODPOVĚDNÁ OSOBA

Vanda Květenská,
e-mail: vanda@balancebrain.cz

+420 731 128 547

SLUŽBY NA OBJEDNÁNÍ:
Laura Ježová, laura@balancebrain.cz
Patricia Všetečková, +420 736 643 193, patricia@balancebrain.cz
René Jež, +420 603 255 509, rene@balancebrain.cz
Vanda Květenská, +420 731 128 547, vanda@balancebrain.cz
Alena Filová, +420 739 664 659, alena@balancebrain.cz
Kateřina Pokorná, +420 724 213 035, katka.pokorna1@gmail.com
Martina Chmelíková, +420 733 788 560, martina@balancebrain.cz

Podnikatelské a daňové subjekty týmu BALANCE BRAIN

SUBJEKT

DIČ

PLÁTCE DPH

Laura Ježová, Trilogická synergie s.r.o.

052 12 448

CZ05212448

ANO

Patricia Všetečková

752 33 983

CZ6662270175

ANO

René Jež, Lionhearted s.r.o.

049 05 300

CZ04905300

ANO

Vanda Květenská

049 00 472

NE

Alena Filová

055 46 338

NE

Kateřina Pokorná

747 44 828

NE

Martina Chmelíková

672 50 521

CZ7557012573

ANO


EET – elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Firma Trilogická synergie s.r.o., společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 260102 a Lionhearted s.r.o., společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 255441 nepodléhá EET.

|Domů| |Balance péče| |Balance program | |Osobní Balance|
ava ava ava
© 2013-2020 Laura Ježová SYNERGICKÁ TRILOGIE ® a TRILOGICKÁ SYNERGIE ®, 2019-2020 BALANCE BRAIN
 
Zásady ochrany osobních údajů
ava