Domu

POSELSTVÍ

„Opravdový zázrak je proměnit lidskou mysl.“ „Co svět potřebuje? Lásku, léčení, usmíření.“ Spokojenost se svým životem, vážit si a milovat druhé.“
„Uvolněním pout – uvolněním připoutání mysli, dochází k duševní proměně, žití lásky, uzdravování, smíření.“ – Gautama Budha

„Uvolnit pouta mého osobního myšlení se snažím celý život a naplnilo to můj každý den. A dnes bych ráda „vyvažování a uvolnění – Balance brain“ a vývoj osobnosti k vnitřní spokojenosti a síle, vnitřní aktivitě a vášni pro život, pro to, pro co můžeme hořet a nehoříme“ dopřála každému z nás, kdo se rozhodl, že jeho cesta je odklon od osobního sobectví k vzájemně naplněným vztahům a životu, ke svobodě mysli a hmatatelnému štěstí, osobnímu naplnění.

Vzájemná spolupráce hemisfér, jejich rozvoj a rozvoj mozku skrze limbický systém vede k hlubšímu a vnitřnímu pochopení sebe, života, jak funguje a jak ne, rozvoji imunity, pozornosti a koncentrace, paměti, inteligence, moudrosti. Je to skutečný průlom v práci s vědomými a nevědomými funkčními složkami naší osobnosti a zázrak života v každodenním životě a v osobní praxi.“ – Laura Ježová

O NÁS

Jsme profesionální tým a přátelé, které spojuje láska a úcta k životu, potřeba naplnit svůj život rozvojem své osobnosti směrem od osobního sobectví ke svobodě a lásce, k vzájemnosti, podpoře a spolupráci, synchronicitě.

Od prosince 2013 jsme začali vyvíjet vlastní systém práce, metodu i nástroje. Těší nás, že dnes můžeme být užiteční sami sobě, našim blízkým, vám – našim současným klientům i budoucím. Vážíme si toho.

Jsme česká firma, sídlíme v srdci Prahy na Vinohradech, naše výroba je ruční a na zakázku. Při výrobě myslíme na kvalitu jak materiálu a surovin tak na jejich dlouhodobé využití a ekologickou stránku celého procesu.

BALANCE BRAIN

Systém Balance brain propojuje sílu a vědomí našeho těla, myšlení i cítění a chování naší osobnosti do úspěšně fungujícího celku a vede nás k životnímu naplnění, vnitřnímu souladu a klidu, životní efektivitě.

Pomocí limbického systému působí na funkce a rozvoj mozku, propojování a soulad hemisfér prostřednictvím používání trilogických biovůní balantérů, pracuje s tělesnými systémy organismu a rozvíjí mozkové funkce.

Přináší poznání a rozvoj sám/sama sebe, efektivní pochopení a porozumění. V praktické rovině, zlepšování komunikace, pozornosti, sebevyjádření, kvalitativní posun vpřed, životní efektivitu a naplnění.

Našimi účinnými a efektivními originálními nástroji vyvinutými pro vás a elegantní práci se sebou samým/samou, je 11 systémových kolekcí se 111 esenciálními balantéry. Jsou to lahvičky s kompozicemi vzácných, bio a absolue esenciálních olejů příznivě ovlivňující limbický systém mozku a destrukční emoce tak, že dochází k myšlenkovému míru, klidu mysli, fyziologické tělesné změně a tím k rozvoji souladu, vnitřního klidu, hlubšímu poznání a pochopení, kvalitativně příznivějšímu rozhodování, kvalitativnímu růstu a rozvoji osobnosti.

Děkujeme, že jste s námi. Tým Balance brain.

 

V alchymii našeho života, měníme společně, obyčejný kov ve zlato.

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

TÝM

Laura Ježová

-
Balance maker master, autorka, výrobce

Patricia Všetečková

-
Balance maker

Vanda Květenská

-
Balance maker

René Jež

-
Balance maker Client Relations Development

Alena Filová

-
Podpora týmu Prodejní činnosti a Komunikace

Hana Kristýna Ježová

-
Podpora týmu Ekonomické činnosti

Martina Chmelíková

-
Podpora týmu Výrobní činnosti

Jozef Hangala

-
Podpora týmu Správa webových stránek

KONTAKT

“BALANCE BRAIN” adresa:

Jugoslávská 481/12
120 00, Praha 2
Česká republika
(zvonek Trilogická synergie s.r.o., 2.patro)

KONTAKTNÍ A ODPOVĚDNÁ OSOBA

Patricia Všetečková,
e-mail: patricia@balancebrain.cz

+420 736 643 193

SLUŽBY NA OBJEDNÁNÍ

Patricia Všetečková, +420 736 643 193, patricia@balancebrain.cz
René Jež, +420 603 255 509, rene@balancebrain.cz
Vanda Květenská, +420 731 128 547, vanda@balancebrain.cz
Laura Ježová, laura@balancebrain.cz

Podnikatelské a daňové subjekty týmu BALANCE BRAIN

SUBJEKT

DIČ

PLÁTCE DPH

Laura Ježová, Trilogická synergie s.r.o.

052 12 448

CZ05212448

ANO

Patricia Všetečková

752 33 983

CZ6662270175

ANO

René Jež, Lionhearted s.r.o.

049 05 300

CZ04905300

ANO

Vanda Květenská

049 00 472

NE

Alena Filová

055 46 338

NE

Martina Chmelíková

672 50 521

CZ7557012573

ANO


EET – elektronická evidence tržeb

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Firma Trilogická synergie s.r.o., společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 260102 a Lionhearted s.r.o., společnost zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 255441 nepodléhá EET.

|Domů| |Balance péče| |Balance lázně | |Osobní Balance|
ava ava ava
© 2014-2019 Laura Ježová SYNERGICKÁ TRILOGIE ® a TRILOGICKÁ SYNERGIE ®, 2019 BALANCE BRAIN
 
Zásady ochrany osobních údajů
ava