O nás

O NÁS

Jsme profesionální tým a přátelé, které spojuje láska a úcta k životu, potřeba naplnit svůj život rozvojem své osobnosti směrem od osobního sobectví ke svobodě a lásce, k vzájemnosti, podpoře a spolupráci, synchronicitě.

Od prosince 2013 jsme začali vyvíjet vlastní systém práce, metodu i nástroje. Těší nás, že dnes můžeme být užiteční sami sobě, našim blízkým, vám – našim současným klientům i budoucím. Vážíme si toho.

Jsme česká firma, sídlíme v srdci Prahy na Vinohradech, naše výroba je ruční a na zakázku. Při výrobě myslíme na kvalitu jak materiálu a surovin tak na jejich dlouhodobé využití a ekologickou stránku celého procesu.

BALANCE BRAIN

Systém Balance brain propojuje sílu a vědomí našeho těla, myšlení i cítění a chování naší osobnosti do úspěšně fungujícího celku a vede nás k životnímu naplnění, vnitřnímu souladu a klidu, životní efektivitě.

Pomocí limbického systému působí na funkce a rozvoj mozku, propojování a soulad hemisfér prostřednictvím používání trilogických biovůní balantérů, pracuje s tělesnými systémy organismu a rozvíjí mozkové funkce.

Přináší poznání a rozvoj sám/sama sebe, efektivní pochopení a porozumění. V praktické rovině, zlepšování komunikace, pozornosti, sebevyjádření, kvalitativní posun vpřed, životní efektivitu a naplnění.

Našimi účinnými a efektivními originálními nástroji vyvinutými pro vás a elegantní práci se sebou samým/samou, je 11 systémových kolekcí se 111 esenciálními balantéry. Jsou to lahvičky s kompozicemi vzácných, bio a absolue esenciálních olejů příznivě ovlivňující limbický systém mozku a destrukční emoce tak, že dochází k myšlenkovému míru, klidu mysli, fyziologické tělesné změně a tím k rozvoji souladu, vnitřního klidu, hlubšímu poznání a pochopení, kvalitativně příznivějšímu rozhodování, kvalitativnímu růstu a rozvoji osobnosti.

Děkujeme, že jste s námi. Tým Balance brain.

|Domů| |Balance péče| |Balance lázně | |Osobní Balance|
ava ava ava
© 2014-2019 Laura Ježová SYNERGICKÁ TRILOGIE ® a TRILOGICKÁ SYNERGIE ®, 2019 BALANCE BRAIN
 
Zásady ochrany osobních údajů
ava